1978’den beri sofralarınızda…

BESLEN MAKARNA, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesinde İsviçre ve İtalyan teknolojisi ile kurulmuş ve 1978 yılından bugüne Türk Ekonomisine hizmet vermeye devam etmektedir.
Kısa sürede gerçekleştirdiği yatırımları ile, 400 ton/gün buğday işleme, 175 ton/gün makarna üretim kapasitesine sahip olan tesis, Türkiye’nin önde gelen üretici firmalarından birisidir. Markalaşma sürecindeki başarısıyla Türkiye’nin her zaman tanınırlığı en fazla olan makarna markalarından birisi olan beslen makarna; İç pazardaki gücünün yanı sıra sürekli ihracatı da hedeflemiş, dünyanın her yerine ürünlerini ulaştırmış, ayrıca kendi bilgi birikimi ve teknolojisi ile un ve irmik entegre tesis projelerini gerçekleştirmiştir.

Üretim

Türkiye’nin makarna sektöründe her zaman öncü firma olan Beslen Makarna, hiç bir zaman üretim kalitesinden taviz vermeyerek yüksek kalitede üretim yapmaktadır.

Beslen Makarna, %100 sert DURUM buğdayından tamamen otomatik, entegre üretim tesislerinde el değmeden uzman ekipler tarafından üretim öncesi ve sırasında, üretim sonunda sürekli kalite kontrolü yaparak ürünlerini Türkiye ve Dünya tüketicisine sunmaktadır.

Firmamız, ISO 9001:2008 “Kalite Yönetim Sistemi ” ve ISO 22000:2005 “Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi” belgelerine sahiptir.

Kalite

İsviçre ve İtalyan teknolojileri kullanılarak üretim yapılmakta…

Kendi alanında Türkiye’nin en büyük ve en modern tesislerinden birisi olan BESLEN MAKARNA 1978 yılında Gaziantep Organize Sanayi bölgesinde İsviçre ve İtalyan teknolojileri kullanılarak kurulmuş ve Türk ekonomisinin hizmetine girmiştir.

Yüksek teknolojisi ile Güneydoğu Anadolu’nun en kaliteli DURUM buğdaylarını işleyen tesisin ürünleri, tüketicinin büyük beğenisini kazanmış iç ve dış pazarlarda kendisine yer edinmiştir. Bugün 400 Ton/Gün üretim yapan makarna tesisi ile BESLEN MAKARNA dünyada da adını duyurmuş kuruluştur.